Автоград Renault

Автоград Renault

Адреса автосалона:
Ровно на карте
-Пухова, 85
(0362) 69-05-12

Автоград Renault

Описание

Renault 2

Автоцентр Renault було відкрито у червні 2007 року. За п'ять років роботи автоцентру щасливими власниками Renault стало більше 1000 рівнян.

DSCN8056

В автосалоні ви можете оглянути весь модельний ряд автомобілів Renault, записатись на тест-драйв Renault у Рівному, замовити автомобіль бажаної комплектації, кольору, а також аксесуари, які підкреслять унікальність вашого Renault та зроблять автомобіль ще більш комфортним в експлуатації. У цьому допоможуть наші менеджери з продажу: нададуть кваліфіковану та професійну консультацію, яка допоможе вам визначитися з вибором автомобіля, обрати додаткове обладнання, запропонують найвигідніші умови фінансування та страхування.

DSCN8057

Більше того, ви можете скористатись спеціальною кредитною програмою Renault Finance, яка передбачає прозорі та вигідні умови для реалізації вашої мрії. Дізнайтесь більше про кредитні пропозиції у рубриці Renault Finance.

Автоцентр Renault у Рівному пропонує усі види сервісних послуг, починаючи від мийки автомобіля і закінчуючи ремонтом різної складності. Ви можете довірити цю важливу роботу нашим сертифікованим майстрам, які постійно підвищують свою кваліфікацію на навчальних базах імпортера, компанії Рено Україна. Дізнайтесь більше про гарантію, якість робіт, оригінальні та запасні частини у розділі «Сервіс».

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (0362) 69-05-12 та заходьте до салону у Рівному на Пухова, 85.Автосалоны по маркам