Автогранд Николаев

Автогранд Николаев

Адреса автосалона:
Николаев на карте
-пр. Октябрьский, 234/7
(0512) 76-95-95, (050) 391-54-23

Автогранд Николаев

Описание

Серед всієї різноманітності пропозицій на автомобільному ринку України Ви зупинилися на марці Фольксваген, тому що це – найбільш надійний, безпечний і довговічний автомобіль з оптимальним співвідношенням ціна/якість.

Залишається тільки звернутися до ТОВ "Автогранд Миколаїв", офіційного дилера концерну Фольксваген, і вирішити останню проблему вибору: модель і комплектація. І вибирати буде з чого: Фольксваген пропонує автомобілі всіх класів і цільового призначення. Особливо вимогливі покупці не відмовлять собі в задоволенні замовити автомобіль у бажаній комплектації. А наші менеджери поклопочуться про те, щоб вибір став для Вас не проблемою, а додатковою мірою свободи.

ТОВ "Автогранд Миколаїв" є єдиним офіційним представником Volkswagen в м.Миколаїв та Миколаївській області. Ми пропонуємо весь модельний ряд легкових і комерційних автомобілів Volkswagen зі складу в м.Миколаїв і під замовлення, а також повний спектр послуг з гарантійного обслуговування та ремонту автомобілів Volkswagen. ТОВ "Автогранд Миколаїв" планує побудувати і ввести в експлуатацію концептуальний автоцентр Volkswagen в м.Миколаїв вже до кінця 2011 року. Ось так він буде виглядати:

Ваші потреби будуть задоволені у повній мірі, Ви отримаєте професіональне обслуговування та пораду.

ТОВ "АВТОГРАНД МИКОЛАЇВ" ставиться з турботою до всіх без винятку клієнтів. Ми продовжуємо піклуватися про своїх покупців і після покупки автомобіля: 2 роки гарантії на автомобіль без обмеження пробігу + 3 роки гарантіі на лакофарбове покриття і 12 років від наскрізної корозії кузова.

Останнім часом у багатьох з'явилася ще одна диллема: порадувати себе новим автомобілем або вкласти гроші в розвиток виробництва. Кредит від ТОВ "АВТОГРАНД МИКОЛАЇВ" дозволяє робити ці речі одночасно. Працюючи на кредитних умовах, ми створюємо для Вас можливість отримати автомобіль, не відволікаючи свої оборотні кошти. Ви маєте можливість у салоні за декілька годин оформити найбільш підходящий для Вас кредит, застрахувати його та отримати технічний паспорт. І як результат - Ви отримуєте в користування автомобіль. Гнучка система знижок дає можливість КОЖНОМУ охочому придбати Volkswagen! З «Автогранд Миколаїв» розкіш стає доступною!

Графік роботи:

Пн-Сб 9.00 - 18.00
Неділя 9.00 - 17.00
Сервіс: м.Миколаїв, вул. М. Морська, 54. тел. +38 0512 76-94-94

Графік роботи:

Пн-Пт: 9.00 - 18.00
Субота : 8.00 - 16.00
Понеділок - вихідний
Обідня перерва: 13.00-14.00Автосалоны по маркам