Гранд Автомотів

Гранд Автомотів

Адреса автосалона:
Киев на карте
-Столичное шоссе, 90
(044) 201-33-44

Гранд Автомотів

Описание

2АФ «Гранд Автомотів» - офіційний генеральний дистриб’ютор автомобілів Maserati в Україні, входить до групи компаній Української Автомобільної Корпорації. З березня 2013 року Корпорація УкрАВТО отримала ексклюзивне право на здійснення продажу та після продажного обслуговування автомобілів класу-люкс Maserati в Україні.

Українська Автомобільна Корпорація - лідер автомобільного ринку України; найбільший виробник, дистриб'ютор і постачальник високоякісних сервісних послуг; єдина компанія в Україні з повним циклом виробництва; експортер автомобілів у країни СНД і ближнього зарубіжжя. Корпорація УкрАВТО - генеральний імпортер та офіційний дилер більше 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів. Нам довіряють більше 1 000 000 клієнтів. Daimler AG, Chrysler and Fiat Group Automotive, General Motors, KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію УкрАВТО як надійного та професійного партнера.

DSC_0833Компанія Маserati (заснована в 1914 році) - один з провідних італійських автовиробників, який втілює собою багаторічні традиції по розробці і створенню автомобілів класу люкс. Кожна модель має свою яскраву індивідуальність, яка обумовлена широкою різноманітністю комплектацій. На сьогоднішній день компанія Maserati SpA виходить на новий етап розвитку і планує значне розширення модельного ряду і дилерської мережі в Європі. 
Індивідуальний підхід до кожного клієнта та персоналізація автомобілів завдяки розмаїттю вибору комплектацій, кольорів і матеріалів – основні принципи роботи компанії «Гранд Автомотів». Фундаментальна сервісна підтримка, комфорт та високі стандарти якості обслуговування клієнтів – це те, що відтепер буде забезпечено для українських власників Maserati.

Графік роботи:
Пн - Пт: 9:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 18:00
Нд: 10:00 - 18:00Автосалоны по маркам