Сан Моторс

Сан Моторс

Адреса автосалона:
Полтава на карте
-Половка, 81
(0532) 669-669

Сан Моторс

Описание

DSCN4084Компанія «САН МОТОРС» стала першим і єдиним офіційним дилером Nissan у Полтаві і вже за перший рік своєї роботи увійшла до трійки найкращих дилерів України за високий рівень обслуговування клієнтів. В цьому році «САН МОТОРС» планує затвердити свою позицію, адже для працівників компанії саме повна задоволеність клієнта є основним показником їх успішної роботи.

DSCN4079Що виділяє офіційний дилерський центр Ніссан «САН МОТОРС» серед конкурентів? Безперечно, це набір якісних переваг, які роблять придбання та обслуговування автомобілів бездоганним.

1. Наявність повної модельної лінійки автомобілів у салоні та можливість здійснення тест-драйву без попереднього запису. 7 днів на тиждень у салоні на Вас чекають висококваліфіковані консультанти, які нададуть максимально вичерпні відповіді на всі Ваші запитання, проінформують Вас про наявні акції, а також про найвигідніші умови придбання автомобіля. Адже на сьогоднішній день програма кредитування від Nissan є однією із найвигідніших та найлояльніших:

  • відсоткова ставка від нуля відсотків
  • оформленням кредиту займається менеджер із кредитування безпосередньо у салоні
  • а рішення про надання кредиту приймається у строк до 2 днів.

Окрім того «САН МОТОРС» завжди пропонує особливі умови для корпоративних клієнтів.

DSCN39912. Другою перевагою є офіційний сервіс. «САН МОТОРС» пропонує повний спектр послуг, пов’язаних із гарантійним та сервісним обслуговуванням автомобілів Ніссан, продажем оригінальних запасних частин та аксесуарів, а також продажем та встановленням додаткового обладнання. Компанія працює лише із найновішими обладнанням та запасними частинами, що рекомендовані заводом-виробником Nissan. А для власників негарантійних авто завжди діє гнучка система знижок!

Старый адрес салона: Полтава, ул.Фрунзе, 225, тел.(0532) 613-755.Автосалоны по маркам